کاریابی بلغارستان

موسسه KAP فعال در زمینه اخذ اقامت بلغارستان

مطالعه مطالب این صفحه کمتر از 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت، لطفا قبل از آغاز به تکمیل فرمهای ثبت نام حتما این صفحه را مطالعه نمایید!

درود

کاریابی بین المللی یک تخصص و حرفه شناخته شده و معتبر بین المللی است، بدیهی است متقاضیان می توانند شخصا با استفاده از خدمات گسترده اینترنتی نسبت به کسب فرصت شغلی اقدام نمایند اما محدودیت زمان، زبان و تخصص در کاریابی و مذاکره با کافرما یکی از عمده دلایلی است که متقاضی علی رقم توانایی و شایستگی حرفه ای نمیتواند جهت کسب فرصت های شغلی بین المللی اقدام نماید.

با توجه به نیازفراگیر بازار کار بین المللی به نیروی کار حرفه ای و توانمند، موسسه کاریابی بین المللی KAP با بیست سال سابقه حرفه ای می تواند شما را در این مسیر همراهی نماید، ما جهت ارائه خدمات حرفه ای و توانایی های موسسه دو پکیج زیر را برای شما طراحی نموده ایم، تا بتوانیم کمک و همراه شما باشیم و محدودیت هایی که ممکن است مانع شما، جهت استفاده از فرصت های اشتغال بین المللی باشد را به حداقل برسانیم.

بدیهی است دانش حرفه ای و آموزش زبان از جمله نکاتی است که باید شخصا به ارتقا آن اقدام نمایید اما ما میتوانیم با مشاوره و توان حرفه ای خود بخش مهم روند که شامل کاریابی، مذاکره اولیه، مشاوره و آمادگی جهت شرکت در مصاحبه با کارفرما و انجام امور قانونی مرتبط با ثبت قانونی فرصت شغلی، اخذ ویزا و اسکان شما در کشور هدف می باشد را مرتفع نماییم.

زمان ارزشمند ترین دارایی ما انسانهاست، ما با خدمات حرفه ای خود زمان شما را صرفه جویی کرده و شما، که برای تخصص و زمان ما احترام قائل هستید را محترم و ارزشمند میشمارم و متعهد هستیم که تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین خدمات و تحقق هدف بکار بندیم.

صداقت، دقت و احترام متقابل سه آرمان این موسسه است که رعایت آن تعهد همه همکاران ما در دفاتر ایران و خارج از ایران موسسه می باشد لذا هر یک از درخواست های تکمیل شده شما با دقت مطالعه میگردد و در صورتی که واجد شرایط باشید از شما جهت یک جلسه مشاوره حضوری رایگان دعوت خواهد شد، بدیهی است وقت شناسی و همکاری شما در هر قدم از این مسیر موجب دلگرمی و افزایش انگیزه ما در ارائه خدمات خواهد بود.

در مسیر کاریابی بین المللی با توجه به تجربه، تخصص و توان مستقیم این موسسه  پکیج زیر را طراحی و ارائه میدهیم، امید است مورد استقبال و استفاده شما قرار بگیرد:

  • پکیج تضمینی

این پکیج فقط ویژه متقاضیان کار در کشورهای بلغارستان می باشد.

در این پکیج موسسه، با بکارگیری توان حرفه ای خود، مکاتبات لازم جهت معرفی ممتاز متقاضی را فراهم نموده، با استفاده از دفاتر فعال و نمایندگی خود در کشور بلغارستان – شهر زیبای صوفیا با کاریابی های همکار و کارفرمایان کشور هدف بصورت مستقیم مذاکره نموده جهت اخذ فرصت شغلی اقدام مینماید، مصاحبه های کاری با کارفرمایان را بصورت آنلاین هماهنگ مینماید و تضمین مینماید که حداقل 3 مصاحبه شغلی برای متقاضیان طی 6 ماه هماهنگ نماید.

روند اجرایی:

متقاضی با تایید مطلب این صفحه فرم پرسش نامه و رزومه (به زبان انگلیسی را تکمیل مینماید، فرم ها توسط کارشناسان موسسه بررسی میگردد و در صورت ارزیابی مثبت شانس متقاضی از ایشان دعوت مینماید تا در جلسه ای حضوری مشاوره لازم در جهت انتخاب کشور هدف و روند اقدام به ایشان ارائه گردد، در صورت توافق طرفین توافق نامه مربوطه امضاء و روند کاریابی صورت میپذیرد.

روند پرداختی:

موسسه حق العمل خود را پس از نهایی کردن فرصت شغلی دریافت مینماید اما جهت اثبات جدیت، متقاضی مبلغ 20.000.000 تومان بعنوان “وجه التزام” (حسن همکاری) (جهت حضور به موقع و استفاده از فرصت ارائه شده) به موسسه پرداخت مینماید و  در صورت عدم موفقیت در کاریابی به هر دلیلی غیر از عدم همکاری شخص متقاضی، مبلغ بصورت کامل عودت میگردد.

مطابق قوانین وزارت کار هزینه موسسه در صورت اخذ قرارداد کاری برابر  یک ماه حقوق به ازای یکسال کار می باشد، این مبلغ شامل هزینه های ویزا و هزینه های سفر و هزینه های متفرقه نمیگردد، با توجه به اینکه ممکن است کارفرما هزینه های ویزا، صدور قانونی فرصت شغلی، بلیط رفت و برگشت همچنین اسکان متقاضی را متقبل گردد، هزینه های دقیق و حق العمل موسسه، پس از نهایی شدن فرصت شغلی محاسبه میگردد.

شرایط استفاده از پکیج تضمینی :

  • سطح زبان انگلیسی یا زبان بومی کشور هدف حداقل A2 برای گروه فنی و حرفه ای و B1 برای گروه دانشگاهی (ارائه مدرک الزامی نیست)
  • سن از 25 الی 45 سال
  • دارای مدرک دانشگاهی یا فنی و حرفه ای مرتبط
  • حداقل 1 سال سابقه کاری مرتبط بدون فاصله از فارغ التحصیلی
  • دارای امکان مالی جهت پرداخت هزینه های ویزا، فرصت شغلی، اسکان اولیه و بلیط رفت و برگشت و حق العمل موسسه (در صورت نیاز)

متقاضیان عزیزی در جهت احترام متقایل لطفا صرفا در صورتی که شانس و امکان اقدام را دارید ثبت نام نمایید.  

در ادامه شما  فرمی را حاوی 2 بخش بصورت پیوسته تکمیل خواهید نمود

بخش اول – سوالهای مرتبط با سوابق شما که در رزومه ذکر نمیگردد.

بخش دوم – یک پرسش نامه حرفه ای است که به زبان انگلیسی می باشد و مطابق با استاندارد موسسه تنظیم شده است، که فایل PDF رزومه با طراحی مد نظر شما ایجاد می نماید.  این فایل در 2 نسخه به ایمیل شما و موسسه ارسال خواهد شد فایل رزومه ارسالی قابل استفاده برای همه کارفرمایان بین المللی می باشد.

لازم بذکر است حفظ اطلاعات شما مهم ترین بخش وظایف حرفه ای و تخصصی ماست، لذا کلیه اطلاعات ارائه شده صرفا با هدف مشاوره بهتر به شخص شما در امور کاریابی استفاده خواهد شد.

پس از تکمیل ثبت نام همکاران ما با بررسی فرمهای تکمیل شده، طی 72 ساعت جهت اعلام نتیجه با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که واجد شرایط اولیه باشید، جهت استفاده از یک جلسه مشاوره (بدون هزینه) با هدف پاسخگویی به سوالات شما، بررسی نقاط قوت و ارائه راهکارهای ارتقاء توانمندی های شما همچنین معرفی خدمات موسسه و انتخاب بهترین و مناسب ترین روش، از شما دعوت خواهد شد.

بدیهی است درصورتی که شما بدون توجه به مطالب فوق و شرایط اعلامی، ثبت نام کرده باشید از پذیرش شما جهت مشاوره حضوری  معذوریم.

 

 

اگر شما با شرایط فوق موافق هستید لطفا تیک زده به گام بعدی مراجعه نمایید.