وکیل مهاجرتی به بلغارستان
25 مارس

وکیل مهاجرتی به بلغارستان

وکیل مهاجرت کیست و چه وظایفی دارد؟

Immigration Lawyer to Bulgaria

امروزه امر مهاجرت برای افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار گشته است. هر کشوری بنا بر سیاست های دولت خود دارای قوانین مهاجرتی مختص به خود را می باشد. از آنجایی که همواره قوانین در حال تغییرات است عدم آگاهی از این قوانین می تواند تاثیر ناگواری بر روی سرنوشت افراد داشته باشد. در این مقاله می خواهیم به شما ویژگی های خوب یک وکیل مهاجرتی به بلغارستان را با شما در میان بگذاریم.

وکیل مهاجرتی حاذق قادر خواهد بود به افراد متقاضی در امر مهاجرت کمک شایانی نماید و با دانش و اطلاعات کامل در خصوص قوانین مهاجرتی در کشورها در سرنوشت افراد تاثیر به سزایی داشته باشد. وکیل مهاجرتی بلغارستان به شخصی اطلاق می گردد که در امر مهاجرت به این کشور دارای آگاهی و اطلاعات جامعی به امور سفارت خانه و قوانین کشور بلغارستان دارد و وکالت فرد متقاضی را عهده دار می گردد.

شرایط وکیل مهاجرتی خوب

از این رو انتخاب یک وکیل مهاجرتی امری بسیار حساس و مهم می باشد زیرا می تواند در آینده فرد متقاضی تاثیر گذار باشد و شانس افراد را جهت اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور بلغارستان افزایش دهد.

در کشور ایران فارغ التحصیلان رشته حقوق بین الملل قادر می باشند در باب مهاجرت، اخذ پذیرش، ازدواج با اتباع خارجی، ویزای کار و غیره اظهار نظر نمایند. وکیل مهاجرتی به بلغارستان به صورت قانونی دارای وظایفی است که در ادامه به مواردی از آن اشاره می نماییم.

  1. ارائه فرم های مربوط به امور مهاجرتی هر فرد بدون نیاز به سفارشات قانونی.۲٫ ترجمه پاسخ افراد به سوالات درج شده در فرم های مهاجرت.
  2. کمک به افراد در زمینه تهیه و ارائه اسناد و مدارک از جمله مدارک هویتی و سایر اسناد لازم در فرآیند تکمیل فرم های مهاجرت.
  3. ثبت فرم های مهاجرتی تکمیل شده به جای افراد در اداره امور مهاجران.
  4. ارجاع امور به وکلایی که در زمینه امور مهاجرتی فعال اند.

هزینه های اجرای کار وکیل مهاجرتی به بلغارستان

دستمزد و هزینه اجرای کار وکیل مهاجرتی به بلغارستان با توجه به روش مهاجرت متغیر می باشد. هم چنین افراد در صورت داشتن همراه که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می گردد می بایست هزینه بیشتری را پرداخت نمایند.

 

هزینه های وکیل مهاجرتی

به عنوان مثال جهت مهاجرت به بلغارستان از طریق ثبت نمایندگی تجاری در این کشور با توجه به نرخ موسسات مهاجرتی، تجربه وکیل مهاجرتی به بلغارستان مبلغی بین ۱۰ هزار الی ۲۰ هزار یورو تخمین زده شده است. هم چنین اخذ ویزای تحصیلی بلغارستان مبلغی بین ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ یورو می باشد.


برای آشنایی با شرایط سفر به بلغارستان به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید: سفر به بلغارستان


تعهدات یک وکیل مهاجرتی

امضای قرارداد مهاجرتی بین وکیل و فرد متقاضی بدون شک تعهداتی را برای طرفین به همراه خواهد داشت. وکلای حقوق بین الملل در زمینه های متفاوت از قبیل اخذ ویزا، اخذ شهروندی بلغارستان، اخذ ویزای همراه، قبول پرونده های پناهندگی و غیره فعالیت می نمایند که در تمام این زمینه ها تعهد اصلی از جانب وکیل مهاجرتی بلغارستان می باشد.

فرد متقاضی متعهد می گردد که مبلغ و مدارک لازم را در زمان تعیین شده به وکیل مهاجرتی ارائه نماید. در واقع تعهد اصلی وکلای مهاجرت برآورده ساختن انتظارات منطقی موکل می باشد، برای انجام این امر دانش و تجربه وکلای مهاجرتی نقش اصلی را ایفا می نماید.

چه تضمین هایی باید از وکیل مهاجرتی به بلغارستان خواست؟

در امر مهاجرت هیچگونه تضمینی جهت اخذ هر نوع از ویزا وجود نخواهد داشت زیرا که تصمیم نهایی توسط آفیسر سفارت اتخاذ می گردد. وکیل مهاجرتی به بلغارستان در خصوص به درستی و با دقت انجام دادن پروسه کاری و در صورت عدم موفقیت بازگشت وجه به فرد متقاضی یا ضمانت مالی از جمله تضمین های اصلی وی می باشد که وکیل مهاجرتی بلغارستان موظف به انجام آن می باشد.

چرا باید موسسه آریان پارس را انتخاب نمود؟

سابقه کار و تجربه کاری یک وکیل مهاجرت به بلغارستان می تواند شانس موفقیت در پرونده های مهاجرتی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به طور کلی یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی قابل اطمینان اطلاع از سابقه کار درخشان و تجربه بالای یک وکیل مهاجرت می باشد.

وکیل مهاجرتی به بلغارستان

یکی از مهم ترین مباحث در امر مهاجرت بحث اطمینان به موسسه و وکلای مهاجرتی است. با توجه به شرایط نا بسامان اقتصادی و تنش های موجود در کشور ایران هر ساله افراد بی شماری برای مهاجرت به سایر کشورهای دنیا از جمله بلغارستان از طریق روش های مختلف اقدام می نمایند. از این جهت روزانه تعداد موسسات مهاجرتی رو به افزایش می باشد.

متاسفانه امروزه بسیاری از دفاتر مهاجرتی بدون داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و یا وزارت کار و رفاه اجتماعی مشغول به فعالیت می باشند. این موسسات مهاجرتی با ارائه دادن وعده های پوشالی و وسوسه انگیز در قبال دریافت مبالغی هنگفت از افراد متقاضی امر مهاجرت سوء استفاده می نمایند در نتیجه افراد فقط هزینه و زمان خود را از دست می دهند.

افراد قادر می باشند با بررسی سوابق کاری موسسات مهاجرتی که شامل موفقیت موسسه در اخذ ویزا، پیشینه موسسه، تجربه و دانش وکلای مهاجرتی، اعتبار و شهرت موسسه و غیره اطلاعات کاملی را بدست آورند و با حصول اطمینان و آسودگی خاطر از خدمات ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی بهره مند گردند.


برای آشنایی با شرایط کار در بلغارستان مطالعه این مقاله جامع را از دست ندهید: کار در بلغارستان


بلغارستان

موسسه آریان پارس با بیش از ۸ سال سابقه کاری درخشان در امر مهاجرت از طرق های قانونی مختلف و استفاده از وکلای پایه یک دادگستری و تیم تخصصی مهاجرت، به عنوان تنها دارنده مجوز های رسمی از وزارت کار و تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد. از این جهت توصیه موسسه آریان پارس به شما عزیزان این می باشد که دریافت ویزای هر کشوری مستلزم انجام روند کاری به صورت برنامه ریزی شده می باشد بنابراین برای انجام امور مربوط به انواع ویزا با وکلای مجرب آریان پارس در این زمینه مشورت نمایید.

برچسب:

ارسال دیدگاه