شهر بانسكوي بلغارستان موجب شد تا تركيه گردشگران خود را از دست بدهد

شهر بانسكوي بلغارستان موجب شد تا تركيه گردشگران خود را از دست بدهد

1396/09/28

شهر بانسكوي بلغارستان موجب شد تا تركيه گردشگران خود را از دست بدهد

 

بانسکو در سال 2017، اولین مقام گردشگری را در میان توریستان بلاخص شهروندان خارجی ترکیه کسب کرده است. بر اساس مطالعه آژانس N 11، بانسکو در سفرهای توریستی گردشگران ترکیه در سال 2017 رتبه اول را اخذ کرده است.
 
پس از Bansko ، ایتالیا و اسپانیا قرار می گیرند. از میان سفرهای خارج از کشور، Bansko محبوب ترین کشور برای توریست های ترکیه برای تفریحات در تعطیلات زمستانی و اسکی است. در حالی که در سال 2016 بیشتر گردشگران ترکیه به بلغارستان برای بازدید از فعالیت های فرهنگی و گردشگری، اسکی و فعالیت های زمستانی به این شهر می رفتند ، در سال 2017 این رقم به میزان چشمگیری نسبت به سال قبل پیشی گرفته است. پس از بانسکو، اکثر گردشگران ترکیه از ایتالیا، اسپانیا، جزیره پوکت و مالدیو بازدید می کنند.
 
با ریزش گردشگران ترکیه بر اثر نا امنی های منطقه ای انتظار می رود، در سال جدید این گردشگران به بانسکو سفر کنند. بانسکو جالب ترین تفریحگاه زمستانی در بلغارستان است و از محبوبیت زیادی در بین افراد و گردشگران سراسر جهان برخوردار است.
 
"بانسکو، مدرنترین مجتمع زمستانی در بلغارستان است و 15 پیست اسکی در ارتفاع بین 990 تا 2600 متر دارد. این مجموعه ی توریستی فرصتهای ویژه ای را برای جوانان و خانواده ها و همچنین برای طرفداران ورزش های زمستانی فراهم می کند" . همچنین یادآوری می شود که تورهای اسکی در بانسکو نسبت به کشورهای دیگر با کیفیت بالا و قیمت نسبتا ارزان ارائه می شود.