ده مورد از جذابيت هاي شهروندي كشور بلغارستان

ده مورد از جذابيت هاي شهروندي كشور بلغارستان

1396/09/23

ده مورد از جذابيت هاي شهروندي كشور بلغارستان

بلغارستان سرزمین فرصت هاست ، از این رو بسیاری از افراد علاقه مند به دریافت شهروندی درکشور بلغارستان هستند. در این مقاله می خواهیم ده مورد از منافعی که مهاجرین را به اخذ اقامت در بلغارستان ترغیب می کند ، بپردازیم.

 

1. کشور بلغارستان کمترین مالیات بر درآمد شرکتها را با نرخ 10 درصد شامل می شود. این رقم پایین ترین نرخ مالیات بر درآمد شرکت در اتحادیه ی اروپاست.

2. کمترین هزینه های عملیاتی کسب و کار در کل اتحادیه ی اروپا برای کشور بلغارستان است.

3. علاوه بر این که ساختار مالیاتی در بلغارستان مطلوب است ، هزینه ی کار نیز در اتحادیه ی اروپا بسیار رقابتی است.

4. نیروهای تحصیلکرده ی عالی: هنگامی که به دنبال نیرویی برای استخدام هستید حتما شما به دنبال افراد توانا خواهید گشت. کشور بلغارستان دارای نیروی کار تحصیلکرده و  با انگیزه بالا است.

5. بخش بانکداری و مالی امن: حتی در زمان های آشفته در اتحادیه ی اروپا ، بخش بانکداری و مالی بلغارستان امن است. در دسامبر سال 2011 ، آژانس بین المللی پول، اعتبار BBB که بالاترین رتبه ی اعتباری بانک هاست ، به بانک بلغارستان اعطا کرد که این برابر با امتیاز کشور بلغارستان است.

6. موقعیت جغرافیایی و استراتژیک خوب در این کشور یکی دیگر از منافع مردم برای مهاجرت به بلغارستان می باشد . نزدیکی و دسترسی به بسیاری از نقاط در اتحادیه ی اروپا ، سواحل دریای سیاه و قاره ی آسیا بخشی از موقعیت خوب جغرافیایی در این منطقه است.

7. دسترسی به دانشگاه های برتر اروپایی از دلایل دیگر مهاجرین بلغارستان می باشد.آنها مد نظر دارند که کودکانشان بتوانند از نظام آموزشی اروپایی بهره ببرند و دهمچنین دسترسی به دانشگاه های عالی و کسر هزینه های تحصیلی را شامل شوند.

8. آزادی برای شهروند بلغارستان و خانواده اش: هنگامی که شما شهروند بلغارستان شوید حق دارید در هر نقطه از اتحادیه ی اروپا زندگی و کار کنید . این موضوع تمام اعضای خانواده ی شما را شامل خواهد شد.

9. رفع شرایط ویزای سنگین: یکی از بدترین مسائلی که برای سفر به یک کشور در نظر گرفته می شود عدم رعایت موارد غیرقانونی است. شما با داشتن شهروندی در کشور بلغارستان می توانید بدون دریافت ویزای مجدد و به صورت کاملا قانونی به 150 کشور مختلف و همچنین اتحادیه ی اروپا سفر کنید.

10. ودر آخر اینکه بلغارستان کشوری زیباست و مردمی صمیمی دارد.