مراسم و بازارهاي شب سال نو و كريسمس در صـــوفيا پايتخت بلغارستان

مراسم و بازارهاي شب سال نو و كريسمس در صـــوفيا پايتخت بلغارستان

1396/09/12

مراسم و بازارهاي شب سال نو و كريسمس در صـــوفيا پايتخت بلغارستان

کریسمس یکی از جالب ترین و زیباترین زمانها در صوفیا است. همچنین یک فرصت خوب برای کشف هنر بلغاری است (مانند صنایع دستی و سوغاتی های منحصر به فرد). لیست بهترین بازارها و رویدادهایی که  کریسمس در صوفیه اتفاق می افتد را در این مقاله ی بازار بین المللی کار مورد بررسی قرار خواهیم داد.

از اواسط ماه نوامبر تا پایان دسامبر، صوفیه پر ازعطر و بوی( نشانه های) کریسمس است و در بازارهای این شهر همه به خرید و فروش جواهرات، لباس، هنرهای صنایع دستی وچیزهای دیگرمشغولند.

 حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، جو این شب ها بسیار سرگرم کننده است.

1. بازار کریسمس آلمان صوفیه (18 نوامبر و 20 دسامبر)

بازار آلمانی ها در کریسمس هر سال زیبا تر از سال گذشته است و در این مرکز رسوم صحیح آلمانی ها را برای جشن کریسمس در میدان الکساندر باتنبرگ در صوفیه در معرض نمایش می گذارد. یک شهر کوچک و خاص که در کریسمس که از خانه های تزئین شده ی چوبی ساخته شده است و به بازدید کنندگان غذاهای سنتی آلمان، خوراکی رایگان برای بچه ها، و همچنین سوغاتی دست ساز، اسباب بازی های چوبی، دکوراسیون کریسمس ارائه می دهد.  یک برنامه سرگرمی روزانه شامل اجرای برنامه های موزیکال خواهد بود.

Address:    Ul. “Iskar” 4 . 1000 Sofia center . sofia. 1000 sofia . Bulgaria

 

2.    SoBAZAAR2 و 3 دسامبر)

دوم و سوم ماه دسامبر 2017، محل کار و مکان خلاقانه سوهو صوفیه، برنامه ی پنجم خود را ارائه می دهد. لووبا و تیم او در یک فضای بسیار دوستانه و منحصر به فرد، پذیرای هنرپیشه ها، هنرمندان و طراحانی هستند که مجموعه ای از محصولاتی را مانند طراحی مدرن، مد، اسباب بازی، کتاب، لوازم آرایشی ارگانیک، جواهرات و آشپزی را ارائه میدهند.

ul. "Iskar" 4, 1000 Sofia Center, Sofia, Bulgarie  address: 

 

3. IWC – بازار خیریه ی 2017 (3 دسامبر)

بازار خیریه سالانه، فرصتی را برای کشورها فراهم می کند تا با نشان دادن صنایع دست ساز، موسیقی، سوغات، غذاهای ملی، لباس، ادبیات و فرهنگ و سنت خود  را به نمایش بگذارند. سال گذشته بیش از 60 کشور غذا، فرهنگ و سنت های خود را ارائه دادند. تمام عواید این بازار خیریه برای کمک به صندوق خیریه مجمع بین المللی زنان صوفیه برای کمک به افراد نیازمند مورد استفاده قرار می گیرد.

Address:  Boulevard "Tsarigradsko shose" 147, 1784 7-Mi Kilometar, Sofia, Bulgarie

 

4. کاسموس بازار Cosmos Bazar کریسمس (2 و 3 دسامبر)

در کریسمس ،منتخب طراحان در بخش هایی مانند لباس، بدلیجات ، محصولات دکراسیون داخلی، سرامیکی، تصاویرهنری، جواهرات، کتاب ها، شمعدان و محصولات بیشتردیگر دراین بازار جهانی معرفی می شوند. شرکت کنندگان با شیرینی، شکلات و انواع نوشیدنی ها پذیرایی می شوند.

Address:   ul. "Angel Kanchev" 3, 1000 Sofia Center, Sofia, Bulgarie

 

5. betahaus sofia | بازار طراحی دستباف (16 و 17 دسامبر)

این بخش شامل بازارها، کارگاه ها، انواع خوراکی ها، مسابقه، موسیقی و محیط دلپذیراست . Betahaus Sofia در فضای بسیار دوستانه و حال و هوای کریسمس از شما استقبال می کند. در اینجا شما با هنر و هنرمندان ارتباط برقرار میکنید که استعداد های خود را نمایش دهند.

ul. "Krum Popov" 56, 1421 g.k. Lozenets, Sofia, Bulgaria    address: