بازديد از زيبايي هاي بهشت اروپا در تور بلغارستان

بازديد از زيبايي هاي بهشت اروپا در تور بلغارستان

1396/08/24

بازديد از زيبايي هاي بهشت اروپا در تور بلغارستان

تور بلغارستان و تور وارنا هنوز هم یکی از مفرح ترین ، ارزانترین و زیباترین سفرهای خارجی برای گردشگران ایرانی به حساب می رود.

از زیبایی های طبیعی تا تفریحات ساحلی در سواحل شن های طلایی و اسکی بازی در زمستان همه و همه بلغارستان را به یکی از جذاب ترین و ارزانترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است.

در شمال وارنا، سرزمین ماسه های طلایی که به واقع مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است که با تور بلغارستان به این شهر سفر میکنند .

وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل اثر بی نظیری از یک منطقه توریستی بوجود آورده و هر فردی در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر خاطره انگیز و عالی با تور وارنا برخوردار شوند.

 

سواحل گلدن سندز (ماسه‌های طلایی) در محدوده‌ای به طول۵کیلومتر دارای بیش از 100 هتل است که خیابان کنار ساحل در آن مهمترین محل تفریحات و تجمع توریست‌هاست .

رستوران‌ها، کافه‌ها، مغازه‌ها و ... همگی در اطراف این خیابان و به نوعی نزدیک ساحل هستند که سالیانه حدود 6.5 میلیون توریست رو به خودش جذب میکنند و ایرانیان در رده اول بازدید کنندگان از بلغارستان هستند.
 

 

منبع : خبرگذاری تابناک